Fake Loyalty x CityRider Bratislava x Work Together

25.Oct 2018, 19:09

Všetky značky, všetci influenceri, každá reklama nás volá do prírody, na výlety do hôr, objavovať nové miesta a ja musím s nimi iba súhlasiť. Niet nad ten pocit sadnúť na motorku, na skúter, do auta, na vlak, do lietadla a vycestovať preč. Zažiť niečo nové, vidieť divy sveta a užiť si ten život mimo mesta.

V jeden deň sa ale všetci musíme vrátiť domov. Do toho miesta odkiaľ cestujeme každý deň do práce, kde sa stretávame s kamarátmi a kde sem tam vypneme a iba sedíme s vyloženými nohami. Ale kde je náš domov?

Možno sme vyrastali na dedinách, v malých mestách, väčších mestách, ale teraz žijeme v Bratislave. Nie je to metropola, ale je to naše obľúbené mesto.

Budúcnosť je možno nejasná, plány ešte nestanovené, ale domov je ten bod nula, z ktorého sa vždy rozbiehame. Preto sme s Fake Loyalty vytvorili toto tričko, ktoré nám svojim spôsobom pripomína detské časy, no zároveň pripomína, kde sa nachádzame teraz.

ŽIjeme v meste, užívame si Bratislavu a vždy sa sem vrátime. Sme jednoducho #loyaltothecity. Toto limitované tričko nájdeš na našom e-shope, na e-shope Fake Loyalty alebo aj na našej predajni CityRider Bratislava.

Ďakujem chalanom, Marekovi a Robovi, z Fake Loyalty za super spoluprácu a ďakujem krásnej Barbore Bakošovej za príjemné fotenie.

#marekcityrider


Predchádzajúci príspevok Následujúci príspevok